Korporatīvajiem klientiem

Korporatīvajiem klientiem, juridiskām personām piedāvājam īpaši izdevīgu cenu politiku, individuālu pieeju, elastību un uzticamību veiksmīgiem darījuma braucieniem un patīkamai atpūtai. Biznesa ceļojumi, darījuma braucieni un klientu viesu uzņemšana Baltijā. Tūrisma birojs I-TOUR sadarbojas ar tiešajiem sadarbības partneriem un piegādātājiem, kā arī aģentu specializētajām rezervēšanas sistēmām, kas nodrošina izdevīgas cenas un nosacījumus.  Slēdzot korporatīvo klientu līgumu ar I-TOUR klients iegūst vairākas priekšrocības:

 • Izmaksu efektivitāti:
  Pakalpojumu sniedzēju cenu analīze, izdevīgākās pakalpojumu piegādātāju cenas;
  Atlaides līdz 50% no pakalpojumu maksas par viesnīcu un avioreisu piemeklēšanu, ceļojumu sagatavošanu, rezervāciju veikšanu;
  Bezmaksas dokumentu piegāde Rīgas centrā;

 

 • Individuālu pieeju:
  Klientam tiek piemeklēti pakalpojumi  - lidojumu savienojumi, naktsmītnes, ekskursijas u.c. balstoties uz katra klienta individuālajām vajadzībām;
  Prioritāra apkalpošana un ātra pakalpojumu izpilde;
  Radoša pieeju risinājumu meklēšanā;
  Individuāli līguma un pakalpojumu apmaksas nosacījumus, izvērtējot veikto rezervāciju skaitu;
  Konsultācijas pa telefonu arī brīvdienās un svētku dienās;

 

 • Plašāko pakalpojumu klāstu:
  Mūsu darbinieki ir apmācīti un sertificēti Amadeus aviobiļešu un dažādu citu rezervēšanas sistēmu lietošanā;
  Strādājam gan izejošajā, gan ienākošajā tūrismā, nodrošinot visplašāko pakalpojumu klāstu Baltijā un pasaulē;


Kļūstiet par I-TOUR korporatīvo klientu rakstot uz e-pastu: info@i-tour.lv  vai zvanot +371 29136680 un norādot: uzņēmuma nosaukumu, kontaktpersonas vārdu, uzvārdu, telefonu un e-pasta adresi.
Korporatīvo klientu speciālists sazināsies, lai pārrunātu Jūsu uzņēmuma ceļojumu organizēšanas vajadzības un aktuālos pieprasījumus.