Par mums


Ceļojuma plānošana mūsdienās var kļūt par laikietilpīgu procesu, jo īpaši klientam apjūkot plašajā piedāvājumā un izvēļu daudzveidībā. Tūrisma aģentūra I-TOUR ne tikai ieteiks izdevīgāko un katram klientam piemērotāko ceļojumu un tā organizēšanas veidu, bet arī informēs par agrās rezervēšanas, pēdējā brīža vai citām aktuālām atlaidēm un izdevīgiem darījumiem, kā arī sniegs padomu balstoties uz klienta vēlmēm un aktuālajām vajadzībām.  Uzticams aģents sniegs iespēju ietaupīt laiku un naudu, iegādājoties visus klientam nepieciešamos tūrisma pakalpojumus vienuviet.

I-TOUR nodrošina personalizētu attieksmi un profesionālu servisu, sniedzot sekojošus pakalpojumus:
• Aviobiļetes uz visām pasaules valstīm;
• Lētās aviobiļetes (Ryanair, Wizzair u.c.);
• Viesnīcu rezervēšana visā pasaulē 20% – 40% lētāk;
• Vilcienu, prāmju, autobusu biļetes;
• Čarteru lidojumi;
• Ceļojumu apdrošināšana;
• Vīzas uz dažādām pasaules valstīm;
• Biļetes uz pasākumiem Eiropā;
• Darījuma braucienu organizēšana (izstādes, konferences)
• Pieredzes apmaiņas braucieni;
• Dāvanu kartes

Aģentūra sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, sabiedriskām organizācijām, kā arī organizē grupu braucienus pēc individuālajiem pasūtījumiem. Izstrādājam maršrutus pēc klientu vēlmēm un vajadzībām, piemeklējot izdevīgākos transporta, naktsmītņu un ekskursiju variantus.
Īpaši izdevīga cenu politika, individuāla pieeja, elastība un uzticamība veiksmīgiem darījuma braucieniem un patīkamai atpūtai korporatīvajiem klientiem!

Domājot par klientu ērtībām un komfortu, I-TOUR komanda ir izveidojusi vairākas vietnes un produktus. Vietnē www.PedejaBrizaCelojumi.lv ir apkopoti visi labākie un izdevīgākie pēdējā brīža ceļojumi, akciju piedāvājumi un ceļojumi ar īpašām agrās rezervēšanas atlaidēm. Tagad visus izdevīgākos tūroperatoru piedāvājumus atradīsiet vienuviet vietnē www.PedejaBrizaCelojumi.lv

 

I-TOUR rūpējas par saviem klientiem un regulāri papildina ceļojuma programmu klāstu ar visizdevīgākajiem pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumiem, nodrošinot aizraujošu pieredzi, patīkamus atvaļinājuma mirkļus un uzticamu servisu. Un tas viss par izdevīgākajām cenām. Atpūta un relaksācija saulainā pludmalē, aizraujošas aktivitātes kalnos un vēstures atstātā mantojuma iepazīšana  – I-TOUR piedāvājumā ir  ceļojumi ikvienai gaumei par izdevīgāko cenu!

Latvijas tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē I-TOUR (SIA IT-CONSULT) ir reģistrēta ar Nr. TATO-2014-3, kas pierāda uzticamu darbību un atpazīstmību tūrisma nozarē. Uzziniet vairāk par I-TOUR aģentūras piedāvātajiem produktiem, komandu un vietnēm apmeklējot mājas lapas adresi www.i-tour.lv

 

Izvēlieties, rezervējiet un baudiet atpūtu ietaupot!!!