GRIEĶIJA

Pēdējā brīža ceļojumi, piedāvājumi uz Grieķiju sniegs Jums pasakainu atpūtu un apbrīnojamās grieķu kultūras iepazīšanu. Grieķija gadsimtu gaitā spēlējusi ļoti nozīmīgu lomu visas cilvēces vēsturē. Kalimera Kriti viesnīcaUz visas Eiropas vēsturi lielu ietekmi atstājuši grieķu augstvērtīgie intelektuālie un kultūras sasniegumi. Pēdējā brīža ceļojumi un pēdējā brīža piedāvājumi uz Grieķiju piedāvā atklāt senas arheoloģiskas vietas, greznas un elegantas viesnīcas, tradicionālās tavernas, piejūras kūrortus un hedoniskus deju klubus.

Nav šaubu, ka Senās Grieķijas kultūras un mākslas mantojums ietekmē arī mūsdienu Rietumu pasauli gan literatūrā, gan mākslā, gan filozofijā un politikā. Ceļotājiem, kas interesējās par arhitektūru, ieteicams apmeklēt viduslaikos nocietinātās salas Rodu un Korfu, kas abas iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kā arī sniegbalto māju apbūvēto Tiru un Oiu Santorinī salā, kas ir tipiska Kiklādu salu arhipelāga ainava.Santorini

Grieķiju apskalo Egejas jūra, Jonijas jūra un Vidusjūra. To zilajos ūdeņos izkaisītās 6000 dažāda lieluma salas - katra ar savu šarmu, neticamu skaistumu un stāstu. Grieķijas skaistums ir neaprakstāms un bezgalīgs.

Daudzi no tūristiem izvēlējušies šo zemi par ceļojuma galamērķi, lai atklātu brīnumaino Atēnu panteonu, Delfu Apolona templi, Mīnoju civilizācijas Knosas pilsētas drupas Krētā vai lai izbaudītu neaizmirstamu atpūtu kādā no Grieķijas kūrortiem un lieliskajām pludmalēm.

Ainavu šarms un atšķirības piesaista apmeklētājus, kuri vēlas saglabāt ik mirkli no sava ceļojuma. Tieši tāpēc Grieķija ir viena no visfotografētākajām valstīm pasaulē, kur saules rieti un ausma ir neiztrūkstoša fotogrāfiju un skaistāko atmiņu sastāvdaļa.

Elounda Beach kūrortsAtkarībā no ceļojuma mērķa Grieķiju var apceļot līdz pat 7 mēnešiem gadā. Jūlijs un augusts ir vispopulārākie mēneši atpūtai Grieķijas kūrortos, kur būs karsts un saulains, taču jārēķinās, ka kūrortos atpūtīsies gan vietējie, gan ārvalstu tūristi un rezervācijas viesnīcā nepieciešams veikt labu laiku iepriekš. Maijs un jūnijs, tāpat kā septembris – oktobris ir ideāli piemēri mēneši Grieķijas salu un kūrortu apmeklēšanai. Gaisa temperatūra šajā laikā ir patīkami silta, taču ne pārmērīgi karsta. Vietējo tūristu skaits ir mazāks un tūrismā strādājušajiem ir vairāk laika katram viesim.  No novembra līdz martam mēdz būt lietains un vēss. Lielākā daļa veikalu un daļa viesnīcu iecienītākajos galamērķos tiek slēgtas uz ziemas sezonu. Apmeklējot Grieķiju iesakām apmeklēt galvaspilsētu Atēnas, Peloponēsas apkārtni un divas vai trīs salas, lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par šo brīnišķīgo valsti.