SPĀNIJA

Abama Golf & Spa Tenerife

Pēdējā brīža ceļojumi un piedāvājumi uz Spāniju sniegs ilgi gaidīto bezrūpību, kas ļaus pilnībā izbaudīt atvaļinājuma noskaņojumu. Spānija ir valsts kustībā, kas pakļauta nepārtrauktam tempam un izmaiņām. Valsts kalnainos apgabalus iekarojuši ātrgaitas vilcieni, daudzas pilsētas ieguvušas modernu tramvaju un metro satiksmi, apliecinot dinamisko ekonomisko attīstības izaugsmi.

Pēdējā brīža ceļojumi un piedāvājumi uz Spāniju atklās vietas, kur uz zilo debesu fona paceļas romiešu kolonu drupas, kur plašās, brīnišķīgās ainavas izdaiļo vientuļie arābu pulksteņu toņi un pilsētu laukumos, kur baroka stila ēkas saplūst ar moderno pilsētas dzīvi, veidojot unikālu spāņu harmoniju. Spānijas vēsturiskajās pilsētās pilnībā jūtama senatnes elpa, bet tās plašie un modernie kūrorti ir regulārs galamērķis miljoniem tūristu.

Spānija lepojas ar divām lielām salu grupām, kas zināmas kā Kanāriju salas un Balēru salas.
Gran Melia Palacio de Isora Balēru salu grupā ietilpst trīs galvenās salas Maljorka, Menorka, Ibica un vairākas mazākas salas, kas atrodas starp Francijas un Ziemeļāfrikas krastiem. Tikai 115 km attālumā no tuvākā Āfrikas krasta atrodas Kanāriju salas, kas pateicoties novietojumam Atlantijas okeānā un vulkāniskajai izcelsmei ieguvušas tikai šejienas reģionam raksturīgos vaibstus. Kanāriju salu grupu veido septiņas lielākās salas – Lanzarote, Fuertaventura, Las Palmas de Gran Canaria, La Palma, El Hierro, Tenerife un Gomera. Kanāriju salām ir vairāk kā 1100 km gara krasta līnija, ko rotā brīnišķīgas smilšu pludmales, kas lieliski kontrastē ar okeāna zilajiem ūdeņiem. Dažas no Tenerifes pludmalēm klāj atvestās Sahāras tuksneša zeltainās smiltis.

Jau kopš seniem laikiem salu klimats ir bijis viens no pievilcīgākajiem faktoriem, bet kas mūsdienās piesaista miljoniem ceļotāju un kas ticis nodēvēts par “nebeidzamo pavasari”.  Gaisa temperatūra šeit ir patīkam no 19 grādiem pēc Celsija ziemas laikā līdz 25 grādiem pēc Celsija ziemā. Ceļojumi uz Kanāriju salām aizsakās 18.gadsimtā, bet tagad piesaista līdz 8 miljoniem tūristu gadā.

Costa Adeje GranApdāvināta ar bagātīgu vēstures pieredzi un dabas skaistumu, Spānija ir brīnišķīgs ceļojumu galamērķis visa gada garumā, tā piedāvā aizraujošas aktivitātes pie dabas, pasaules klases muzejus un mākslas galerijas, atpūtu populāros pludmaļu kūrortos vai klusākos līčos. Spānijas salu daudzveidība nodrošinās lielisku atpūtu un izklaidi ikvienam ceļotājam.