ŠRILANKA

Pēdējā brīža ceļojumi un piedāvājumi uz Šrilanku atklās jaunus horizontus un noslēpumus. Skaistā sala Šrilanka jeb Indijas okeāna pērle ir brīnišķīga vieta dabas skai Pludmale Šrilankāstuma un piedzīvojumu baudīšanai. Šrilanku raksturo saules ieskautas pludmales, kalnainie lauku apvidi, stāvās ūdenskritumu kaskādes un visā pasaulē plaši pazīstamā Ceilonas tēja.

Šrilanka – valsts, kuru apdzīvo nepilni 20 miljoni iedzīvotāji un kuras vēsture sniedzas 2000 gadus senā pagātnē ir vieta, kur reģistrētās pirmās civilizāciju attīstības pazīmes.

Ceļotājus pārsteigs daudzveidīgā Šrilankas salas flora un fauna, garšvielām bagātie ēdieni, kas zināmi jau no agrāko civilizāciju laikiem, un seno celtņu drupas, kas jo īpaši labi saglabājušās „Kultūras trīsstūra” apkārtnē.


Šrilanka
Tikai 66 000km2 lielā sala ir kā apbrīnojama dārgumu lādīte, kas piedāvā baudīt atpūtu elpu aizraujošās pludmalēs, doties piedzīvojumu meklējumos zaļajos lietusmežos, apmeklēt šarmantos ciemus, ievākt tēju kalnainajos tēju plantāciju laukos, apskatīt gadu tūkstošiem senas pilsētu drupas, vērot smaragdzaļo ainavu un klusībā noraudzīties īpašajos tradicionālajos rituālos un festivālos.

Aizraujoša dabas ainava, eksotiski dzīvnieki un pasakainas pludmales. Apceļojot pasakaino Šrilankas salu, ik vienam ir skaidrs kāpēc ievērojamais jūras braucējs un jaunu zemju atklājējs Marco Polo Šrilanku dēvēja par labāko salu pasaulē!


Šrilanka
Šrilankas salu raksturo kompaktums un patīkamais tropu klimats, ko papildina vietējo iedzīvotāju viesmīlība un laipnība. Šrilanka ir vieta, kur jūtama indiešu, portugāļu, holandiešu un britu koloniālā ietekme arhitektūrā, kamēr palmu ieskauto pludmaļu fonā vērojama zaļo kalnu ainava, kas iestiepjas salas vidienē.

Šrilanka – sala, kas ik mirkli pārsteigs ar nepārspējamu skaistumu, bagātīgu vēsturi un eksotisku šarmu radot neaizmirstamas ceļojuma atmiņas.

Atļaujieties izbaudīt balto, samtaino smilšu un tirkizzilo viļņu pieskārienus Šrilankas pludmalēs, pastaigas seno karaļvalstu drupās, mazo zilonēnu barošanas prieku un pasaules gardākās tējas malku ūdens lāsei līdzīgajā Šrilankas salā.