TAIZEME

Rawi Warin Resort & Spa

Pēdējā brīža ceļojumi un piedāvājumi uz Taizemi sniegs sauli, enerģiju un nebeidzamu atvaļinājuma noskaņojumu arī pēc ceļojuma. Katru gadu Taizemi apmeklē miljoniem tūristu, kas bauda Taizemes neskartās pludmales, kristāldzidro jūras ūdeni, valsts bagātīgo kultūru, spožos iepirkšanās centrus, šikos butikus un krāsainos, pieblīvētos tirgus laukumus.

Ar tādiem vilinošiem galamērķiem, kā Puketa, Hua Hin un palmu nosētajām salām, Taizeme aicina visdažādākos ceļotājus, neatkarīgi no tā vai tie ir nebeidzama luksus klases cienītāji vai hipij-stila šika mīļotāji. Pārbrauciens ar rīsu baržu, brišana džungļu biezokņos vai nokļūšana kalnu cilšu ciematā - Taizeme piedāvā plašu aktivitāšu izvēli katrai gaumei un budžetam.

Taizemē lutināšana ir sava veida māksla, kas baudāma autentiskajos SPA centros 5-zvaigžņu luksus klases viesnīcās, gan pludmales būdā. Pacelt galvu Bangkokas futūriskajā augstceltņu pārpildītajā vidē ir adrenalīnu raisošs piedzīvojums. Conrad Koh Samui

Ik rītu gan pārpildītās lielpilsētās, gan mazos putekļu tītos ciemos safrāndzeltenajos uzsvārčos tērptie mūki atstāj tempļu svētnīcas, lai saņemtu ļaužu žēlastības dāvanas.

Neskatoties uz 1997.gada valsts ekonomisko sabrukumu, SARS epidēmiju un putnu gripas radītajiem cilvēku upuriem, kā arī 2004.gada decembra cunami milzīgajiem postījumiem, Taizeme kļuvusi par ļoti populāru ceļojumu galamērķi.