Informācija

Vietnē www.PedejaBrizaCelojumi.lv tiek apkopoti un piedāvāti labākie visu tūroperatoru pēdējā brīža ceļojumi un agrās rezervēšanas īpašie piedāvājumi uz pieprasītākajiem galamērķiem. 
Izvēlieties, zvaniet, rezervējiet un atpūtieties ietaupot!

Norādītajās cenās ir iekļauts: lidojums ekonomiskajā klasē abos virzienos ar nodokļiem un bagāžu; dzīvošana viesnīcā ar attiecīgo ēdināšanas tipu; transfēri no/uz lidostu; tūroperatora pārstāvja pakalpojumi galamērķī. Visas cenas norādītas vienai personai divvietīgajā numurā

Lai raksturotu PedejaBrizaCelojumi.lv piedāvātos ceļojumu produktus, tiek izmantoti starptautiski atpazīstami apzīmējumi:

DBL - divvietīgs numurs;
SGL - vienvietīgs numurs;
RO - bez ēdināšanas;
BB – brokastis iekļautas cenā;
HB - brokastis un vakariņas iekļautas cenā (vakariņās dzērieni nav iekļauti);
FB - brokastis, pusdienas un vakariņas iekļautas cenā (pusdienās un vakariņās dzērieni nav iekļauti);
AI - viss iekļauts - trīsreizēja ēdināšana un vietējie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni iekļauti cenā;
UAI - ultra viss iekļauts - trīsreizēja ēdināšana un vietējie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni, uzkodas starplaikos iekļauti cenā;

I-TOUR apņemas strādāt pēc labākajiem standartiem, nodrošinot patīkamu un drošu Jūsu atrašanos ārzemēs ceļojuma laikā. Vienlaicīgi lūdzam Jūs būt piesardzīgiem un uzmanīgiem atrodoties svešās valstīs ar citu kultūru, dzīves uztveri un izpratni. 

Mēs esam pārliecināti, ka izbaudīsiet savu atvaļinājumu kopā ar mums! Atcerieties, ka, apmeklējot citu valsti, Jums jābūt daudz piesardzīgākiem nekā mājās!