Privātums

I-TOUR, cienot savu klientu privātumu, ietur stingru privātuma politiku, kuras mērķis ir uzticība mūsu klientos.

Klientu personīgie dati
Pierakstoties jaunumiem  vai sniedzot personīgos datus ceļojuma iegādes procesā  Jums būs nepieciešams uzrādīt -  vārds, uzvārds, personas kods, pasta adrese, telefona numurs un e-pasta adrese.

Klientu personīgās informācijas izmantošana
PDF failu un jaunumu pieprasījumiem: Jūsu vārds, uzvārds,  teflons  vai  e-pasta adrese ir nepieciešama, lai nosūtītu jaunumus vai īpašos piedāvājumus.
Pēdējā brīža ceļojumu rezervācijām: mums ir nepieciešams Jūsu vārds, uzvārds un citi personīgie dati, lai varētu apstiprināt viesnīcu, aviokompāniju un cita veida rezervācijas. Jūsu e-pasta adrese nepieciešama, lai nosūtītu apstiprinājuma rēķinu un Jūsu ceļojuma dokumentus, kā arī ja nepieciešams nosūtīt ar ceļojumu saistītu cita veida informāciju. Jūsu telefona numurs nepieciešams, lai kontaktētos par jautājumiem, kas attiecas uz Jūsu rezervāciju un ceļojumu.
Augstākminēto informāciju var tikt izmantota, lai informētu par jaunumiem vai īpašajiem piedāvājumiem, kas, mūsuprāt, Jūs varētu interesēt. Taču Jums vienmēr tiek sniegta iespēja atteikties no šāda veida informācijas saņemšanas.
Jūsu IP (Interneta protokols) var tikt izmantots, lai diagnosticētu servera problēmas, ja tādas radušās, kā arī lai administrētu tīmekļa vietni - uzraudzītu apmeklētāju satiksmi un vietnes lietošanu, kā arī lai palīdzētu mums attīstīt un uzlabotu PedejaBrizaCelojumi.lv tīmekļa  vietni.
Jūsu sniegtā informācija var tikt nodota tikai mūsu sadarbības partneriem (aviokompānijām, viesnīcām, transporta uzņēmumiem) ar mērķi veikt Jūsu ceļojuma rezervāciju.

I-TOUR klientu dati un trešās personas
I-TOUR klientu datus atklāj tikai sadarbības partneriem tikai attiecīgā klienta ceļojuma rezervācijas veikšanai. Mēs nesniedzam un nepārdodam mūsu klientu sniegtos datus citiem uzņēmumiem.

I-TOUR klientu sniegtā informācija un tiešie e-pasta sūtījumi
I-TOUR klientu sniegtie e-pasti var tikt izmantoti, lai informētu par jaunumiem vai īpašajiem piedāvājumiem, taču tas notiek samērā reti, pie tam tikai tad, ja esam pārliecināti, ka šī informācija Jums varētu noderēt!  Ja tomēr nevēlaties saņemt jaunumus vai īpašo piedāvājumu sūtījumus uz savu e-pasta adresi, Jūs no šī pakalpojuma varat atteikties nospiežot uz vārda Unsubscribe atsūtītajā e-pastā.

Ja Jums radušies papildus jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, rakstiet uz info@i-tour.lv vai, iepriekš piezvanot, piesakiet vizīti I-TOUR birojā:

SIA IT-CONSULT 
Jomas iela 30
Jūrmala LV-2015, Latvija
Tālrunis: +371 29136680